Videa z cest

Video: Roadtrip po Andalusii v dobách koronavirových

Andalusie, kraj fiest, býčích zápasů a flamenca – slunný jih Španělska, ve kterém se díky dřívější arabské nadvládě až kouzelně mísí obě kultury a vytvářejí dohromady jeden půvabný celek. Jejím symbolem jsou bílé vesničky rozprostřené vysoko v horách, často relativně nedaleko písčitých pláží dlouhatánského pobřeží Costa del Sol. Azurově modré nebe se v létě pojí s teplotami i přes 40°C, což může být v kombinaci s nošením roušky sice náročné, ale kupodivu si lze zvyknout a dovolenou na tak krásném místě to nijak zásadně nepoznamená. Však skoro vždy je možnost se někde na okamžik nadechnout a zchladit :).

Láká vás jih Španělska? Slunná Andalusie toho nabízí skutečně mnoho! Inspirujte se naším roadtripem a jeďte taky! Více informací najdete zde.

Summary
Video: Roadtrip po Andalusii v dobách koronavirových
Title
Video: Roadtrip po Andalusii v dobách koronavirových
Description

Láká vás jih Španělska? Slunná Andalusie toho nabízí skutečně mnoho! Inspirujte se naším roadtripem a jeďte taky! Více informací najdete zde: http://naskokdosveta.cz/roadtrip-po-andalusii-v-dobach-koronavirovych/ Foto: Lucie Dusová Kamera, střih: Petr Paulus Použitá hudba je uvedena na konci videa.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *